Останні надходження

Дзеркало Mid Century Дзеркало Mid Century

Ціна: 12900.00 грн.

Дизайнерський торшер Slamp Las Palmas Дизайнерський торшер Slamp Las Palmas

Ціна: 13760.00 грн.

Торшер у скандинавському стилі Торшер у скандинавському стилі

Ціна: 19780.00 грн.

Барний стілець Mid Century Барний стілець Mid Century

Ціна: 5160.00 грн.

Комод USM HALLER Комод USM HALLER

Ціна: 77400.00 грн.

Барний стілець від Armet Greta Барний стілець від Armet Greta

Ціна: 0.00 грн.

Плакат Fernand Leger Плакат Fernand Leger

Ціна: 5375.00 грн.

«Bloxa» - це магазин дизайнерських, вінтажних та ретро речей з історією. Більшість предметів привезено із Західної Європи, саме: Швейцарії, Німеччини, Голландії, Іспанії. Кожна річ має свою неповторну історію, відображає свою епоху, незвичайний дизайн та спосіб застосування. Унікальні дизайнерські речі дозволять створити особливу атмосферу в будь-якому інтер'єрі, а вінтажні меблі нагадають про витонченість минулого.

Цінова політика досить гнучка: від новорічних прикрас за 150 грн та свічника у стилі ар-деко за 500 грн до дизайнерського стільця часів модернізму Wassiliy від М.Бройєра за 16000 грн.

Магазин співпрацює з європейськими аукціонними будинками, що дає можливість викупити лот, що зацікавив, на замовлення. Можлива оренда предметів для фото- та кінозйомок.

Що у приміщенні представлено

У самому шоурумі представлена велика кількість вінтажних та дизайнерських меблів від провідних виробників «старої Європи» (Thonet, Cassino, Knoll, Vitra та ін.) та таких іменитих дизайнерів, як, Г. Рітвельд, М. Тонет, Е. Грей, Ст. Пантон, М. Броєр. Також широкий вибір мідного та скляного посуду, сервізів, дзеркал, картин, люстр, світильників та дрібних деталей. Тут ви знайдете оригінальні дизайнерські речі на будь-який смак.

Новини і публікації

Час повернення: антикварні ідеї у сучасному інтер'єрі

Час повернення: антикварні ідеї у сучасному інтер'єрі

Антикварний салон – це не просто місце для придбання старовинних предметів та меблів, це справжня криниця натхнення для сучасних дизайнерів. У світі, де оригінальність та індивідуальність цінуються найвище, антикварні магазини пропонують багатий вибір...

детальніше

Старовинні речі в сучасному будинку: коли антикваріат виглядає краще за новий

Старовинні речі в сучасному будинку: коли антикваріат виглядає краще за новий

Сучасний інтер'єр вже давно не обмежується лише новими речами. Багато дизайнерів і любителів домашнього затишку вибирають антикварні предмети меблів для свого житла.

детальніше

Антикварні речі: дизайнерський акцент для сучасного інтер'єру

Антикварні речі: дизайнерський акцент для сучасного інтер'єру

Предмети з історією мають виняткову чарівність і здатні збагатити будь-який інтер'єр особливим колоритом. Вони допомагають створити затишну атмосферу і зробити оригінальним навіть найсучасніший дизайн.

детальніше

Подорож у часі: старовинні дизайнерські речі втілюються у сучасних інтер'єрах

Подорож у часі: старовинні дизайнерські речі втілюються у сучасних інтер'єрах

В останні роки оформлення інтер'єрів із використанням старовинних дизайнерських речей стало дуже популярним. Це означає, що все більше людей прагне створити унікальний дизайн свого будинку, що запам'ятовується, переймаючи ідеї у минулого.

детальніше

Дорогі наші покупці та відвідувачі!

Наш магазин знаходиться за адресою м. Київ, вул. Каховська 62 а, 4 під'їзд, часи роботи: з 12:00 до 20.00, без вихідних. Ми запрошуємо дизайнерів та реставраторів до співпраці та приймаємо речі на комісію, а також даємо речі на прокат для зйомок на ТБ, будемо раді до цікавих спільних проектів. З повагою, магазин «Блоха».

Антикварний магазин у Києві

Антикваріат вважається чудовим об'єктом для інвестицій нарівні із золотом, нерухомістю або цінними паперами. Проте старовинні предмети містять у собі і практичний сенс, оскільки «речі з історією» — це культурна спадщина людства. Антикварний магазин «Блоха» допоможе не тільки вигідно вкласти гроші, а й стати справжнім поціновувачем історичного та культурного надбання минулих століть.

Збираючи предмети інтер'єру або меблі давніх епох, ви виявляєте повагу до минулого, завдяки якому ми живемо в сьогоденні. Наша команда працює у таких напрямках:

  • Купівля та продаж предметів старовини;
  • Продаж різноманітних антикварних речей різних епох та країн;
  • Оцінка антикваріату;
  • Прийом речей на комісію;
  • Здача старовинних меблів та предметів інтер'єру на прокат (для зйомок та ін.);
  • Співпраця з реставраторами та дизайнерами;
  • Інші проекти.

Наш антикварний салон дотримується у своїй роботі високого рівня професіоналізму, а співробітники магазину допоможуть кожному клієнту знайти бажане. Продукція, представлена ​​на сторінках нашого сайту, обов'язково приверне увагу людини, захопленої старовиною.

Магазин антикварних меблів «Блоха» представляє широкий асортимент старовинних предметів побуту, меблів та одягу.

Вигідно купити антикваріат в Україні

У каталозі продукції нашого сайту ви знайдете різні предмети мистецтва, повсякденного використання, посуд, меблеві гарнітури та інші товари, що дійшли до нас з глибини віків. Тут можна купити антикваріат XVIII, XIX та XX століть. Ми представляємо найкращі зразки старовинного столового срібла, ваз, дзеркал та ламп. Також можна придбати vintage прикраси або картини. Комоди, буфети, стільці та інші предмети меблів порадують кожного поціновувача речей з унікальною історією.

Відвідавши наш магазин у Києві чи онлайн-режимі на сайті, ви отримаєте незабутні враження. Ця унікальна подорож у минуле уповільнить стрімкий біг часу і занурить вас у застиглий світ розкоші та краси, нагадування з якого можна придбати за оптимальну ціну.

Ви зможете купити антикварні меблі або предмети інтер'єру, які просякнуті сильною енергетикою. Інтернет-магазин bloxa.com.ua стане для вас машиною часу, яка перенесе вас у минулу епоху, познайомить із культурою та мистецтвом інших країн. Товари, викладені на полицях (у категоріях сайту) магазину Bloxa нікого не залишать байдужим. Пориньте в дивовижну атмосферу рідкісних та цінних експонатів!

Контакти

Україна, 02090, м. Київ,
 вул.  Каховська, 62А, 4 секція.

 +380675210480
+380674806909

 bloxa@yahoo.com
Права власності та адміністратора сайту належать bloxa.com.ua