Про компанію

В антикварному магазині "Bloxa" працює молода ініціативна команда справжніх поціновувачів старовинних речей. Продукція у нашому салоні варта широкого кола покупців, а не лише обраних людей елітного класу. Саме в цьому полягає основна концепція нашого магазину речей з історією. Ми прагнемо допомогти кожному відвідувачу доторкнутися до історії, надавши унікальний предмет із особливою долею за прийнятну ціну.

Антикварний салон "Bloxa" створений за принципом комісійних магазинчиків, де можна купити за 200 грн. дуже цінну та корисну для Вашого інтер'єру річ (свічник, старовинну лампу або горщик для квітів). У нас можна придбати й дорожчі речі: від розкішного комоду до цінного столового срібла. Кожен товар, представлений у каталозі нашої продукції, має унікальну історію та «побував» у різних країнах, у різних власників минулих епох.

Як все починалося

До антикварного мистецтва ми дійшли поступово. Спершу ми займалися професійним ремонтом квартир, продумували оформлення обстановки. Потім виникло бажання декорувати інтер'єри добротнішими та якіснішими речами з особливою енергетикою. Частина нашого персоналу працювала в Європі, де були придбані на аукціонах наші перші антикварні екземпляри.

Так і виникла ідея створити власний антикварний салон Bloxa, який і був відкритий у Києві в ТЦ Мегасіті. За час нашої роботи ми встигли зібрати вражаючу колекцію старовинних предметів високої культурної та мистецької цінності. Ми продовжуємо активно поповнювати свій магазин новими рідкісними та прекрасними зразками.

Чому антикваріат?

Старовинні меблі та предмети інтер'єру – це особливі речі, кожна з яких несе відбиток свого часу. У минулі століття майстри з особливим трепетом відносились до якості та ексклюзивності кожного свого творіння. Тому навіть мідний квітковий горщик 19 століття в рази перевершує сучасний пластиковий. Тільки антикваріат дозволить створити унікальний та неповторний інтер'єр з особливою атмосферою. Ви можете купити керамічний посуд, але він випускається масовим виробництвом, що сильно впливає на його оригінальність. У нашому магазині Ви зможете придбати свічник з латуні, який прикрашав чиюсь вітальню ще в ті часи, коли навіть Вашої прабабусі не було на світі.

Окремо варто згадати таку продукцію, як картини, рама яких у минулі сторіччі виготовлялася з якісного дерева бука або інших цінних порід дерева. А свою майстерню руку до цього витвору приклав сам столяр Федоров із повіту в Петровську. Хоча в нашому салоні найчастіше представлені зразки, створені в Цюріху чи Мюнхені. Такий виріб здатний прослужити ще не одне століття.

Ви можете придбати один або кілька витончених предметів старовини в каталозі нашого сайту. Ми ще не встигли викласти тут всю свою величезну колекцію, яка включає безліч цінного посуду, раритетних свічників та інших речей від 200 грн. і більше. Але ви завжди можете зв'язатися з нами за телефонами та висловити свої побажання. У нас є і дорога порцеляна, і Богемський кришталь початку 20 століття та ін. Ціна на весь цей товар відповідає Qualität (якості). Щодо антикварних меблів: значну частину ми купили у знаменитого аукціонера Koller Zurich.

Для всіх, хто цікавиться світом мистецтва, ми оновлюємо новини, де даємо реальні посилання на всі європейські аукціони, які проходять у Європі, як вживу, так і онлайн. За цими посиланнями можна переглянути лоти та їх початкову вартість та зв'язатися з нами, якщо Ви обрали на аукціоні конкретний товар. Ми спробуємо придбати цю річ для Вас. Також у нас є прямий контакт з відомими антикварами та аукціонними будинками. Якщо Ви шукаєте щось конкретне, або "на щось схоже", то ми можемо це пошукати в Європі спеціально для Вас.

Контакти

Україна, 02090, м. Київ,
 вул.  Каховська, 62А, 4 секція.

 +380675210480
+380674806909

 bloxa@yahoo.com
Права власності та адміністратора сайту належать bloxa.com.ua